pondělí, 05 prosinec 2016 18:15

Překvapení

Ahoj, dneska vám přináším úplnou novinku a předčasný vánoční dárek. Článek totiž tentokrát napsal můj oblíbenec (A Megery velká láska.) Foxík. Tak si užijte čtení!
Pac a pusu.

Zdravím všechny, jmenuju se Fox. Asi se divíte, proč tentokrát píšu já a ne Rozárka s Toničkou. Byl jsem o to totiž požádán a obzvlášť Toničce jsem nedokázal říct ne (je to přeci moje holka...). Já jsem samozřejmě rád, protože budu středem pozornosti a to já mám moc rád. Tento týden byl trochu nuda. Panička má asi hodně práce, páč jsem vždycky přes den sám doma a ona pak po večerech pořád něco tvoří. Vůbec nechápu, že jí to pořád baví... No ale ve středu jsme byli ráno ve Stromovce s mým novým kámošem Derrym, je s nim docela sranda, lítá furt jak šílenec. Dali jsme si tam v jedné pekárně super kakao s loupákem, to bylo žrádlo. V pátek to bylo ale taky bájo, vzali jsme na Štvanici mojí holku Medinku, páč její panička Jarosa ukazovala různým lidem šaty, které šije. Lítali jsme spolu jako dva šílenci, jsem z ní pokaždý úplně paf (snad si to nepřečte Tonča...). V sobotu se šla na ty šaty podívat i moje panička, mě ale nechala doma (prý bych s Medinkou moc vyváděl... blbost). Donesla si dva docela pěkný kousky, i když já bych si to na sebe teda nevzal.. Co bylo ale lepší, došla s ní na návštěvu mazlící teta Petra, mám rád mazlící tety, který mi říkají, jaký jsem fešák. V neděli jsme byli v Modřanech, kde paničce přáli k narozkám a dostala moc pěkný věci (teda aspoň ona vypadala, že se jí to líbí, já tomu nerozumim... mě by se líbilo spíš žrádlo). No, jdeme péct s paničkou cukroví, třeba něco upadne na zem. Už také pečete?

Číst 741 krát

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.Anti-spam: je třeba splnit zadání