neděle, 02 srpen 2020 19:47

Liberec & pívo

Nazdar, tady Tony. Minulej tejden sme nejdřív nevopouštely pelech a vokolí. Ve středu bloncka zmizela do čudú a na komplet péči sme vobdržely SPŽP. Vzal nás na voběd a vobstaral mlsinu tyčinku. Tak to má bejt!
V pátek se to votočilo úplně a vodjely sme vlakem do Liberce. Von se tam totiž vodstěhoval Foxík muj nejvíc mílovanej, tak sem musela vokontrolovat, jestli moc nehoní podhorský baby. Prej skoro ne. Ale ženský to stejnak musely všecko probrat a byla z toho hustá kafetúr po neznámejch podnikách. Začali sme pod kopcem v bistru Široká (Tady mě moc nebavila obsluha, naopak mě moc bavilo espresso s růžovým tonikem. Pozn. člověka.), pozdějc se vysápali k radnici pomuchlat se do FofrKafe (Parádní výhled na náměstí a batch na led, co víc si přát. Pozn. člověka) a pak si taky ženský vzpomněly, že se vocasatý potřebujou aspoň trochu hejbat. Vobešli sme teda pár zelenejch kousků a taky vobrovský muzeum, a pak zařadili závěrečnej podnik, co se menoval Mikyna (Tam jsem chtěla zajít už minimálně dva roky. Vůbec se nedivím všemu tomu obdivu na sociálních sítích, tahle paráda jednou rozhodně nestačí. Pozn. člověka.). Krutopřísný to bylo! Po kosmicky náročný výpravě sme v sobotu zařadili už jen poklidný vodpoledne se SPŽP. Vokoukli sme pívovar ve Kbelích (Moc pěkný! Hostivar má rázem docela zásadní konkurenci. Pozn. člověka.) a pak vodjeli vo kus dál válet kejty na Vostrůvek k vodě Labi do Brandejsa. Vodpočinek jako malovanej. Tak zdar.

Číst 223 krát

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.Anti-spam: je třeba splnit zadání