pondělí, 28 září 2020 17:10

Na sever

Nazdar, tady Tony. Minulej tejden byl nevobvyklej v tom, že sme vopouštely pelech jen směrem na sever. Ve středu měli bloncka i SPŽP volnej den a tak sme se vypravili do Ústí nad Labem. Já sem tam už vonehdá byla, ale kvíteček taky chtěla, aby nebyla vopožděná. První zastavení bylo u bezvobalovýho vobchodu (Tenhle na Knihu kaváren neobvyklý podnik sice psafriendly není, ale má sympatické posezení venku a koupit si tam můžete spoustu dobrot. Pozn. člověka.), což sem snad eště nezažila. Potom sem si zvopakovala krutopřísnej vejlet lanovkou na kopec s hotelem pomenovaným Větruše. Vopravdová kavárna pak byla coffeeup (Moc pěkná, s úžasnou nabídkou sušenek. Mňam! Pozn. člověka.) u prďáckejch Městskejch sadů, který sme prošli celý křížem krážem. Kousla mě tam včela, tak sem byla dost v nesouladu. No, a na víkend sme se vypravili do našich nejlepších Jizerskejch hor. Pauza na močení byla cestou tam v Liberci. Nějak tam jezdíme často, i když za tim tentokrát nebyl Foxík, ale muzeum, kam si šla šlehnout kultůru kupodivu i bloncka a zase další kafe (DOK jako dokonalý. Káva, jídlo, interiér i design na jedničku. Paráda. Pozn. člověka.).
V chalupovym pelechu byl zařazenej hlavně klid na lůžku, což voblibuju hodně. Vobzvlášť pod peřinou. V neděli byl navíc vejlet do Desný k Protržený přehradě. Což teda vobnáší vobdivuhodně to, že tam žádná přehrada není. Zato tam byla lítačka bez šňůry pro blbý a hustý muhehe. Tak zdar.

Číst 117 krát

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.Anti-spam: je třeba splnit zadání