pondělí, 05 duben 2021 13:23

Hustý dny

Nazdar, tady Tony. Minulej tejden byl nevobvykle nabitej, i když sme vůbec ani trochu nevopustili naší vokresní vobec. Hnedka v pondělí sme zařadili výpravu vod Spojovací přes Krejcárek na ten dlouhej kopec Vítkov, kde si můžou vocasatý i vostatní pořádně protáhnout lejtka. V úterý večer dorazili na srandy a drbání malý člověkové, tak sme jim hned další den i se SPŽP ukázali voblast, co eště neznali. Vod kavárny, co se menuje jako vopice Monkey coffee house sme se vydali do parku Zahrádky u vody Rokytky, kde je totiž taky krutopřísný hřiště a tim pádem tomu sektoru vodborně uděluju superfriendly za místo voblíbený vosobama všech věků i velikostí a vocasatýma zároveň, a to celý poblíž podniku s dobrym kafem, protože bez toho by to neuznala bloncka. Voblehla sem tam deku, vokusovala klacek a vopalovala si chlupy do zlatova. Náramný dost to bylo. Ve čtvrtek sme dopoledne zašli na hřiště pro vocasatý a cvičily na mlsiny tysipašákšíkula na těch dřevěnejch vobjektech, co tam vod toho sou. Vodpoledne sme se prošli do Dvora v Kobylisích, kde si bloncka voběhla vobchody a pořídila vobstojnej dortík z kavárny Orient, kterej kupodivu poskytla. Ale že by se předala, to teda zas ne. A v pátek byla na programu naše nejvíc voblíbená vobora Stromovka, kterou sme s dalšíma příbuznýma vosobama prolítali skrz naskrz. Supehustý to bylo! No, a vo víkendu sme zařadily vodpočinky, abychom zase nabraly sílu. Tak zdar.

Číst 118 krát

1 komentář

  • Odkaz Komentáře dan čtvrtek, 08 duben 2021 21:12 napsal(a) dan

    sem si vzpoměl na svý těžké časy a tak chci jen vyjádřit vděk. dost jsi mi tehdy pomohla. I když jsem párkát zašel i na "tvou půlku"... jen bych rád, aby sis sebe vážila jako někoho, kdo dostal od Boha co má a přitom dokázal pomoct i mě. :) A nechci tíhmhle nic. Jen poděkovat. A případně povzbudit. Jsem dlužníkem.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.Anti-spam: je třeba splnit zadání