sobota, 29 listopad 2014 09:35

Novinky

Ahoj, dnes vám štěknu něco o tom, co je u nás nového.
Minulý týden jsem potkala Borise, děsně mu sekla jeho sportovní vesta (on je vůbec kus psa !), tak jsem vám ho hned vyfotila, ať se taky můžete pokochat. Boris je krátkosrstý koliák (nebo jak je mužský tvar od kolie ?) a je to první psí chlap v našem týmu, tak ho tímto mezi námi vítám.
V uplynulých týdnech jsem byla na několika výletech (třeba v Jizerských horách, na Šumavě, v Železných horách nebo v Temelíně). Já jsem vůbec pejska cestovní, pořád někde lítám (protože válení na gauči zrovna moc inspirativní není). Hlavně mám ráda hory, lesy a louky. Vodu snáším jen z dálky. Tak kdybyste se o mých cestách chtěli dozvědět víc, podívejte se na fotky na našem Instagramu.
A poslední věc dneska je, že tu chci moc poděkovat Hance za vytvoření obchodních podmínek, protože bez nich by to tu nemohlo fungovat. A já jsem sice chytrá a studovaná, ale v tomhle aby se pes vyznal... Takže velký dík!
Pac a pusu.

Číst 718 krát

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.Anti-spam: je třeba splnit zadání