pondělí, 22 srpen 2016 17:51

Kurz pozitivního myšlení

Nazdar, tady Tony. Dneska vám prej mám zase štěknout já. Někdy mám fakt pocit, že si mě pořídily, abych voddřela všechnu práci. A dostane za to psa maso navíc?
Týden začal bídně, hned v pondělí mě bloncka odchytla, když jsem lovila chleba a lidský bobky a byl sprdunk. Ta toho nadělá, místo aby mě radši pochválila, že přispívám do rodinnýho rozpočtu. Navíc jsem teda měla pocit, že nám nějak dochází jídlo. Nemyslím snídaně a večeře, to by si nedovolila (Ale jednou jsme teda už snídani nedostaly, tak kdoví, čeho je schopná.), ale takový to jídlo v mezičase, který dostanu, když přijdu nebo se chovám jinak mravně. Naštěstí hned odpoledne dotáhla dobroty, což udělala dobře, protože bez nich já mám nějaký zalehlý uši. Jinak už všechno probíhalo splavně. Zabila jsem novou hračku zvanou pan Úchyla (Muhehe, nejmenoval se tak dlouho...), pelichala natajňačku v posteli, byla hodná psa (Chvilku. Bloncka mě totiž nechce muchlat, když ji u toho vokusuju ruce.), prolítala se s krátkonohýma (Ája&spol. ze severu dovezly šunkové kosti a rybky, moc děkujeme! V Praze jsou momentálně i Jimíkovi, tak se k procházkám přidali taky. Pozn. člověka.) a jinýma ocasatýma, užrala kus gauče, vyžebrala rohlík, dostala držkovou od Áji a seřvala Pankyho. Prostě klídek. Ve středu jsem měla ve Stromovce rande s Foxíkem (Teda měli jsme i křeny, ale co psa nadělá.). Vášnivě (A drsně!) ho miluju (Žádná čubka k němu nesmí!) a chci s nim mít mimina. Akorát mi můj Carpe Diem (Ne, neumím latinsky. Mám to přímo v genech.) instinkt šeptá, že tu něco nehraje. Mno, to bych se na to podívala (Nepodíváš, Toničko. Pozn. člověka.). Ve Stromovce je hromada místa na psí srandy, tak jsme toho využili a pak nás člověci zatáhli do hostince ( Do letního kulturního prostoru Tiskárna na vzduchu jsem se chtěla podívat už hodně dlouho. A občerstvení ve Šlechtovce je tu skoro povinnost. Pozn. člověka.). Klasika. Hustý taky bylo, že jsme ve čtvrtek nasedly na vlak a odfrčely na víkend do hor. Tam jsem nárokovala vycházky ve 3 ráno (Protože co kdyby se venku něco dělo.), spaní v posteli, snídani na vidličku a grilované maso. Štěknu vám, za tři dny se dá nakrást něco kočičího jídla!
Tak zdar.

Číst 639 krát

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.Anti-spam: je třeba splnit zadání